CK Enerji Çamlıbel
alt

Hakkımızda

CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. Hakkında

850 bine yakın müşterisine perakende elektrik satış hizmeti veren CK Enerji Çamlıbel Elektrik, son kullanıcılara enerjiyi en verimli şekilde ve en uygun fiyata ulaştırmak hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Sivas, Tokat ve Yozgat’ta görevli tedarik şirketi olarak son kaynak müşterileri ve serbest tüketicilerin yanı sıra Türkiye’nin her yerinden serbest tüketicilere enerji satışı yapmaktadır. CK Enerji Çamlıbel Elektrik, perakende elektrik satışı yaptığı tüm müşterilerine kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

CK Enerji Hakkında


Yılda 38 milyar kilovatsaatlik elektrik satış gücümüzle Türkiye’nin üç bölgesinde, yedi ilde 7,6 milyon elektrik tüketicisine hizmet veriyoruz. Bünyemizdeki CK Enerji Ortaklığı Toptan Elektrik Satışı A.Ş., CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. ve CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış AŞ. şirketlerimizle enerji sektörüne yön veriyoruz. Hayatın her alanında siz müşterilerimizin yanında olmak için çalışırken “Her an sizinle” olmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

CK Enerji Çamlıbel Elektrik, müşteri memnuniyetini temel alan bir yaklaşımla; müşteri memnuniyeti odaklı, kolay erişilebilen, kaliteli, ayrıcalıklı ve uçtan uca hizmet deneyimi sunar ve geliştirir.

Vizyonumuz

Perakende elektrik sektörüne yön veren lider bir firma yaratmak ve bunu sürdürülebilir kılmak.

Bilgi Güvenliği Politikamız

CK Enerji Çamlıbel Elektrik olarak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimiz çerçevesinde;


Kurumsal Sorumluluk İlkelerimiz

 

Tanıtım Kataloğu

  • CK Enerji Çamlıbel Elektrik Tanıtım Kataloğu

Ticari Kalite Tabloları

  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
Şikayet Özet Tabloları

Yenilenebilir Enerji Alımları

Şirketimizin 2017 yılı içerisinde yaptığı toplam Yenilenebilir Enerji Kaynakları (YEK) ödemesi 85.401.453 TL’dir.

Kalite Belgeleri ve Ödüller

İnsan Kaynakları


Şirketimiz, Türk enerji sektöründe elektrik dağıtım ve ticareti alanındaki lider konumuyla iş sağlığına ve güvenliğine azami önem göstererek kalite standartlarına uygun bir çalışma ortamı yaratıyor. Çalışanlarımızın ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vererek insan gücünü, etkin ve verimli şekilde kullanabilmek için sürekli gelişiyor ve geliştiriyoruz.

Basın Odası