CK Enerji Çamlıbel

Elektriğini İndirimli Kullan Paran Cebinde Kalsın!

Aylık fatura tutarınız yaklaşık 68 TL ve üzeri ise; Elektrik enerjinizi mevcut tarifenizden daha avantajlı tarifelerle temin edebilisiniz.

Nasıl Faydalanabilirim?

4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanun’a göre yıllık tüketiminiz yıllık 2000 kWh'in üzerinde ise, (aylık fatura tutarınız yaklaşık 68 TL üzeri ise), Serbest Tüketici statüsünde elektriğinizi CK Enerji Çamlıbel Elektrik' den indirimli olarak temin edebilirsiniz.

Hemen Başvur

Tıklayıp formu doldurmanız yeterli. Sizinle iletişime geçeceğiz.

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ

0850 926 58 58
  • Elektrik giderlerinizi azaltmak ve bu sayede işletme maliyetlerinizi düşürmek istiyorsanız,
  • Serbest tüketici statüsündeyseniz; Elektrik enerjinizi mevcut tarifenizden daha avantajlı tarifelerle temin etmek istiyorsanız,
  • Dönemsel olarak değişebilecek ekonomik koşullar ve kullanım miktarlarınız da size en uygun tarife avantajlarını güncel şekilde sunabilecek ve kusursuz bir satış sonrası hizmet sağlayabilecek tecrübeli bir çözüm ortağı ile çalışmak istiyorsanız,

Tüketiminize ve İhtiyaçlarınıza Özel Olarak Hazırlanacak “İndirimli Fiyat Opsiyonlarımızı” Değerlendiriniz!

Elektrik Fiyatları Düşüyor

4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanun’a göre yıllık tüketiminiz yıllık 2000 kWh'in üzerinde ise, ( aylık fatura tutarınız yaklaşık 68 TL üzeri ise), Serbest Tüketici statüsünde elektriğinizi CK Enerji Çamlıbel Elektrik' den indirimli olarak temin edebilirsiniz.

Bu indirimden faydalanabilmek için aboneliğin kendi adınıza olması gerekmektedir. Başkasının adına olan elektrik aboneliğini kullanıyor olmanız halinde ise bu indirimden faydalanmanız mümkün olmayacaktır.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik ile hesaplı tarifeye geçtiğinizde mevcut tesisat bağlantısı, trafo ve teknik açıdan herhangi bir değişiklik yapılması gerekmemektedir.

Kalitede değişiklik olmayacağı gibi mevcut durumda verilmekte olan bakım ve arıza gibi elektrik dağıtım hizmetleri Yetkili Dağıtım Şirketi tarafından aynı şekilde sunulmaya devam edecektir.

Faturalandırma ve sayaç okuma hizmetleri her zamanki gibi Yetkili Dağıtım Şirketi personeli tarafından yapılacaktır.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik'in Avantajları

  • CK Enerji Çamlıbel Elektrik ile yapılacak anlaşmayla elektrik kalitesinde bir değişiklik olmadan elektrik faturanız düşecektir.
  • CK Enerji Çamlıbel Elektrik, kamusal ve kurumsal yapısında hiçbir değişiklik yapmadan müşteri menfaatini ön planda tutmayı kendisine ilke edinmiştir.
  • CK Enerji Çamlıbel Elektrik, uzman kadrosu ve güçlü ekibi ile çözümler üretebilecek tüm idari ve teknik alt yapıya sahiptir.
  • CK Enerji Çamlıbel Elektrik, müşterilerini bir iş ortağı olarak görür ve müşterilerine elektrik tedariki ile ilgili her türlü bilgi desteğini bedelsiz olarak sağlar.
  • Elektriğinizi CK Enerji Çamlıbel Elektrik'ten temin ederken ek maliyet ile karşılaşmayacaksınız.

Satış - Tüketim

  • Fatura düzeninde, birim fiyatındaki indirim dışında hiçbir değişiklik olmaz.
  • Yapılacak sözleşme tarafların menfaatlerini koruyacak şekilde düzenlenmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

- Nüfus cüzdan fotokopisi
- Vergi levhası fotokopisi
- İmza sirküleri fotokopisi
- Ticaret sicil gazetesi örneği

Dağıtım şirketinden elektrik tedariğinizi sağlıyorsanız, CK Enerji Çamlıbel Elektrik müşterisi olabilmeniz için ilgili kayıt dönemlerinde gerekli evrakları bize iletmeniz gerekmektedir.


Dağıtım şirketinden elektrik temin eden Serbest Tüketicilerin kayıt işlemleri Piyasa Mali Uzmanlaştırma Merkezi (PMUM) tarafından yapılmaktadır.


Dağıtım şirketinden Elektrik Temin Eden Serbest Tüketiciler

Son Başvuru Tarihi:Her ayın 5'i
Onay Tarihi: Her ayın 22'si
Dönem Başlangıç Tarihi: Başvuru sonrası ilk ayın 1'i