CK Enerji Çamlıbel
Touristica'dan Tüm İndirimlere Ek 100 TL İndirim!
Hemen Başvur

Touristica'dan Tüm İndirimlere Ek 100 TL İndirim!

Fırsat Detayları

Fırsat kodunuzu almak için, 0850 532 88 46 nolu çağrı merkezini arayabilirsiniz

2500 TL üzeri işlemlerde ekstra 100 TL indirim sağlanmaktadır. İndirimden yararlanmak için kampanya kodunun, www.touristica.com.tr üzerinden ödeme sayfasında ki ‘’Promosyon Kodunuz’’ bölümüme girilmesi gerekmektedir.

Bu kampanya yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Geriye dönük işlem yapılamaz. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz.

Bir müşteri kampanyaya birden fazla kez katılabilir.

Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından, CK Enerji Çamlıbel Elektrik'e borcu olmayan ve sözleşmesi devam eden aboneler yararlanabileceklerdir.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik ve Touristica kampanya üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu kampanya 6 Mart - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında, 2.500TL ve üzerindeki rezervasyon işlemlerinde geçerlidir.Sıkça Sorulan Sorular

Tüm fırsatlardan yararlanmak için, 0850 532 88 46 nolu çağrı merkezini arayarak fırsat kodunuzu alabilirsiniz.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckcamlibel.com.tr/ckplus linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsat kodlarını almak ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. Fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsatlar Dünyası’ndaki markalar siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenli olarak güncellenmektedir. Güncel marka fırsatlarını takip etmek için web sitemizi düzenli olarak takip etmenizi öneririz.