CK Enerji Çamlıbel
Engi Evde'den Tüm Ürünlerde %10 İndirim!
Hemen Başvur

Engi Evde'den Tüm Ürünlerde %10 İndirim!

Fırsat Detayları

Fırsat kodunuzu almak için, 0850 532 88 46 nolu çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Fırsat kodu ile müşteriler; www.engieevde.com sayfası üzerinden alacakları tüm ürünlerde %10 indirim kazanabileceklerdir.

Kampanya kodu ile CK Enerji Çamlıbel Elektrik müşterileri doğrudan www.engieevde.com ‘dan en son satın alma sayfasında ‘’İndirim Kodu’’ bölümüne kodlarını yazarak indirimden faydalanabileceklerdir.

Kampanyadan tek müşteri her alışverişinde yeni kod alarak dilediği kadar yararlanabilir.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik fırsatı, diğer fırsatlarla birleştirilemez.

Kampanya koşullarında, CK Enerji Çamlıbel Elektrik ve engievde.com değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında; hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan CK Enerji Çamlıbel Elektrik sorumlu değildir.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından, CK Enerji Çamlıbel Elektrik'e borcu olmayan ve sözleşmesi devam eden aboneler yararlanabileceklerdir.

Bu kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.Sıkça Sorulan Sorular

Tüm fırsatlardan yararlanmak için, 0850 532 88 46 nolu çağrı merkezini arayarak fırsat kodunuzu alabilirsiniz.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckcamlibel.com.tr/ckplus linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsat kodlarını almak ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. Fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsatlar Dünyası’ndaki markalar siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenli olarak güncellenmektedir. Güncel marka fırsatlarını takip etmek için web sitemizi düzenli olarak takip etmenizi öneririz.