CK Enerji Çamlıbel
Avantgarde Collection Yalıkavak Hotel’den Sezon Boyunca %10 İndirim!
Hemen Başvur

Avantgarde Collection Yalıkavak Hotel’den Sezon Boyunca %10 İndirim!

Fırsat Detayları

Fırsat kodunuzu almak için, 0850 532 88 46 nolu çağrı merkezini arayabilirsiniz

Hotel rezervasyon ve iletişim için 0252 385 3765 numaralı hattı arayabilirsiniz. İndirim kodu söylendiğinde mevcut fiyatlar üzerinden sezon boyunca %10 indirim hakkı kazanılacaktır.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından, CK Enerji Çamlıbel Elektrik'e borcu olmayan ve sözleşmesi devam eden aboneler yararlanabileceklerdir.

Bir müşteri kampanyaya birden fazla kez katılabilir.

Kampanya koşullarında, CK Enerji Çamlıbel Elektrik ve Avantgarde Collection Yalıkavak Hotel değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında; hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan CK Enerji Çamlıbel Elektrik sorumlu değildir.

Bu kampanya 30.09.2020 tarihine kadar geçerlidir.Sıkça Sorulan Sorular

Tüm fırsatlardan yararlanmak için, 0850 532 88 46 nolu çağrı merkezini arayarak fırsat kodunuzu alabilirsiniz.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckcamlibel.com.tr/ckplus linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsat kodlarını almak ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. Fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsatlar Dünyası’ndaki markalar siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenli olarak güncellenmektedir. Güncel marka fırsatlarını takip etmek için web sitemizi düzenli olarak takip etmenizi öneririz.