CK Enerji Çamlıbel

Tüm CK Enerji Çamlıbel Elektrik müşterileri, elektrik faturalarını fastPay uygulaması üzerinden ödeyerek %5 indirim fırsatı kazanabilecekler!

%5 indirim fırsatından yararlanmak için tek yapmanız gereken fastPay’i telefonunuza indirip faturanızı fastPay ile ödemek!

fastPay uygulamasına giriş yaptıktan sonra menüde aşağıdaki aşamaları izleyerek fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fastpay

Kampanya, 16.08.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında fastPay uygulaması üzerinden ödemesi yapılacak olan CK Enerji Çamlıbel Elektrik faturalarında geçerlidir.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik faturanızı fastPay uygulaması üzerinden ödeyerek elektrik fatura ödemelerinizi yaptıktan sonra faturanızın %5’i kadar fastPay hesabınıza yükleme yapılır. fastPay uygulamasını App Store veya Google Play’den ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Herhangi bir bankaya ait* kredi kartınızla fastPay uygulaması üzerinden elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Fatura ödemenizi yaptıktan sonra faturanızın %5’i kadar fastPay hesabınıza yükleme gerçekleşir.

Herhangi bir bankanın müşterisi değilseniz, bir banka hesabınız ya da kredi kartınız yok ise; Denizbank ATM’lerinden cep telefonu numaranızı girerek fastPay hesabınıza para yükleyebilir, yüklediğiniz bakiye ile elektrik faturanızı indirimli olarak ödeyebilirsiniz.

*American Express kartları kampanyaya dahil değildir.

fastPay uygulaması üzerinden herhangi bir banka kartı* ile yapacağınız elektrik fatura ödemelerinizde banka komisyonu ödemezsiniz.

*American Express kartları kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamındaki indirim, kampanya süresi boyunca her ay ödemesini yapacağınız tek bir CK Enerji Çamlıbel Elektrik faturası için geçerli olacaktır. Fatura tutarı maksimum 150 TL üzerinden değerlendirilecek olup hesabınıza yüklenecek tutar, fatura başı 7,5 TL'yi aşmayacaktır.

Kampanya süresi boyunca her ay ödemesini fastPay uygulaması ile yapacağınız tek bir CK Enerji Çamlıbel Elektrik faturası için kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Faturanızın %5’ine denk gelen tutar, elektrik faturanızı fastPay uygulaması üzerinden ödemenizi takip eden 1 hafta içerisinde fastPay bakiyenize yüklenecektir.

Evet, yararlanabilirsiniz ancak mükerrer ödeme gerçekleşmemesi için elektrik faturanızı fastPay uygulaması üzerinden son ödeme tarihinden birkaç gün önce ödemeniz gerekmektedir.

fastPay uygulamasını App Store veya Google Play’den ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. T.C. kimlik / Yabancı kimlik  numaranızı ve kendi belirleyeceğiniz 6 rakamdan oluşan PIN kodunuzu girdikten sonra “Kayıt Ol” butonuna basarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartınızla ödeme yapmak için uygulama içinde sağ üstte yer alan KART EKLE seçeneğine tıklayarak istediğiniz bankanın kredi kartını* ekleyebilirsiniz. Nakit ödeme için fastPay’e bakiye yükleyerek** bu bakiyeden ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.fastpay.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

*American Express kartları kampanyaya dahil değildir.

Elektrik faturanızı ödemek için ise, fastPay uygulamasına giriş yaptıktan sonra  aşağıdaki aşamaları izleyerek fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura ve Ödemeler” menüsünde “Elektrik” başlığı altında kurum olarak “CK Enerji Çamlıbel Elektrik”i seçin.
Çıkan ekranda rakamların arasına nokta koymadan hesap numaranızı girdikten sonra “Devam” butonuna basın.
Bilgilerinizi yazıp çıkan faturanızı seçerek “Devam” dedikten sonra CK Enerji Çamlıbel Elektrik fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.