CK Enerji Çamlıbel
PAYLAŞIM RUHUNA
ENERJİMİZİ KATIYORUZ!

Bu yıl hedefimiz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza 500 noktada 2,5 milyon ekmek dağıtarak destek olmak. Çünkü iyi şeyler paylaştıkça çoğalır.

Ekmek İhtiyac Sahibine ulaştı


Askıda Ekmek Personel Desteği


Sivas Final Okulları


Sivas Fırın Görselleri


Gülyurt Pide Salonu - Aksu Anaokulu Öğrencileri


Askıda Ekmek Projesi’ne Sivas Valisi Gül’den destek


Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 500 noktada ‘Askıda Ekmek’ sosyal sorumluluk projesini başlatan CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin, Sivas Valisi Davut Gül’ü ziyaret ederek proje hakkında detaylı bilgi verdi. Vali Gül de projeye her aşamada destek vereceklerini söyledi.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in sosyal sorumluluk yaklaşımıyla başlattığı ‘Askıda Ekmek’ projesine Sivas Valiliği’nden tam destek geldi. CK Enerji Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin; Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde yürütülen ve vatandaşların ihtiyaç sahiplerine destek olmasını hedefleyen ‘Askıda Ekmek’ kampanyası hakkında Sivas Valisi Davut Gül’e bilgi verdi. Sivas Valisi Gül, “Askıda Ekmek projesi bizim için çok değerli. Bu projenin devam etmesi için her aşamada destek olmaya hazırız” dedi.

HEDEF 500 NOKTA 2,5 MİLYON EKMEK

Sosyal fayda anlayışı taşıyan projelerin içinde yer almayı çok önemsediklerini dile getiren CK Enerji Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin, “Projeye katılım için kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşları ile görüşmelerimiz devam ediyor. Sayın Valimize de bu konuda bilgi verdik. Kendisi projeyi çok önemsedi. Her aşamada destek vereceğini söylemesi bizleri çok mutlu etti. Gönüllülük esasına dayanan Askıda Ekmek projemizde hedefimiz Sivas, Tokat ve Yozgat il ve ilçelerinde 500 market, bakkal ve fırında 2,5 milyon ekmeği ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırmak. Halen haftada 25 bin ekmeği, ihtiyacı olan vatandaşlarımıza dağıtıyoruz” dedi.

Sivasspor’dan “Askıda Ekmek Projesi”ne destek


CK Enerji Çamlıbel Elektrik’e bir destek de Demir Grup Sivasspor’dan geldi. Galatasaray ile oynayacağı maç öncesi projeye dikkat çeken bir pankart ile çıkan Sivasspor, kampanya kapsamında taraftarı ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaya çağırdı.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde başlattığı ‘Askıda Ekmek’ kampanyasına Demir Grup Sivasspor da destek verdi. CK Enerji Çamlıbel tarafından Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde yürütülen ve vatandaşların ihtiyaç sahiplerine destek olmasını hedefleyen ‘Askıda Ekmek’ kampanyasına, 04.02.2019 tarihinde 4 Eylül stadında oynanan Demir Grup Sivasspor ile Galatasay maçında dikkat çekildi. Üç ilde 500 noktada hayata geçen proje kapsamında Sivassporlu futbolcular maç öncesi sahaya “Ekmek Aldığınız Yere Fazladan Bir Ekmek Parası Bırakarak İhtiyaç Sahiplerine Yardımcı Olabilirsiniz” yazılı bir pankartla çıktı.

Tokat İl Müftülüğü'nden Askıda Ekmek Projesi'ne Destek


CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. Tokat İl Müdürü Aykut AYAN, Tokat İl Müftüsü Ahmet ERDEM’i ziyaret ederek, “Askıda Ekmek” projesine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. 

Tokat İl Müftüsü Ahmet ERDEM, CK Enerji Çamlıbel Elektrik tarafından ‘Enerjimizi paylaşarak çoğaltalım’ sloganıyla başlatılan kampanya ile ilgili olarak geçen Cuma Hutbesinde Tokatlıları bilgilendirdiklerini ve kampanyaya desteğe davet ettiklerini, dönem dönem de bilgilendirmeye devam edeceklerini belirtti. Dinimizde de yardımların önce yakın komşu sonra uzak komşu silsilesiyle yapılmasının öngörüldüğünü ifade eden ERDEM, bu projede yer alan noktaların da komşuluk ilişkileri açısından bunun sağlanmasına yardımcı olduğunu söyledi. Yaklaşan Ramazan ayı ile birlikte ülkemizdeki dayanışma ve yardımlaşma ruhunun daha da artacağını ifade eden ERDEM, vatandaşları yardımda bulunacakları yerler hususunda dikkatli olmaları konusunda uyararak, yardımın ihtiyaç sahiplerine ulaşacağından emin olunması gerektiğini belirtti.

Reşadiye'den Askıda Ekmeğe Büyük Destek


CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 298 noktada devam eden ‘Askıda Ekmek’ projesine gelen ilgi giderek büyüyor. Kampanyaya son destek Tokat’ın Reşadiye ilçesinden geldi.  Reşadiye Belediyesi ve Reşadiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası, CK Enerji Çamlıbel Elektrik tarafından başlatılan ‘Askıda Ekmek’ projesine destek vereceklerini açıkladı.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş Tokat İl Müdürü Aykut Ayan ve Reşadiye İşletme Şefi Ersin Çağlar, Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç ve Reşadiye Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Yusuf Demirel’i ziyaret ederek ‘Askıda Ekmek’ projesine verdikleri desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Sivas İl Müftülüğü'nden Askıda Ekmek Projesi'ne Destek


Bir yardımlaşma dini olan İslam’da paylaşmak ve hayırseverliğe büyük önem verilir. Nitekim Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V), “Komşusu açken tok yatan bizden değildir” hadisi, bir lokma ekmeği bile bölüşmeyi öğütler. İşte, zor durumda olan vatandaşlarımıza incitmeden destek olan CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in ‘Askıda Ekmek Projesi’ de insan olmanın esaslarından yardımlaşmaya güzel bir örnek teşkil ediyor. 

Biliyoruz ki güzel ilimizde pek çok hayırsever vatandaş ihtiyaç sahiplerine yardım etmek için birbirleriyle yarışıyor. Askıda Ekmek Projesi de hayırseverlerin ihtiyaç sahiplerine ulaşması için eşsiz bir imkân sunuyor.